2020

parallax slide down

Béčko Sparty zahájilo Tipsport ligu proti Varnsdorfu

8.1.2020 08:47

Ve středu dopoledne v přímém přenosu na TV NOVA Sport a TV Tipsport zahájil 23. ročník Zimní Tipsport ligy zápas mezi AC Sparta Praha B a FK Varnsdorf. Druholigový Varnsdorf byl v utkání podle bookmakerů Tipsportu mírným favoritem, ale mladíci Sparty druholigovému týmu dokázali konkurovat.

Béčko z Letné bylo na umělce v Mladé Boleslavi více než vyrovnaným soupeřem fotbalistům Varnsdorfu, což podpořil krásnou trefou do šibenice z trestného kopu nejzkušenější hráč výběru trenéra Kotala kapitán Lukáš Vácha. Sparta držela vedení z prvního poločasu až do 90. minuty, kdy po sražení útočícího hráče Varnsdorfu byl nařízen pokutový kop, který ranou pod břevno proměnil David Breda – 1:1.

AC Sparta Praha B – FK Varnsdorf 1:1 (1:0)

AC Sparta Praha B – 1. poločas: Kotek – Gabriel, Piško, Burda, Horák, Vácha (K), Hucek, Šimáček, Ambler, Patrák, Dao. 2. poločas: Benada – Tasić, Vitík, Hušek, Šnajdr, Sláma, Prokopec, Traore, Mustedanagić, Flak, Pudhorocký.

FK Varnsdorf – 1. poločas: Vaňák – Rudnyckyi, Pek, Lehoczki, Zezula – Bláha, Kocourek – Kim, Sládek (K), D. Novák – Šimon. 2. poločas: Vaňák (66. Samoel) – Ondráček, Richter, Houser, Heppner, Novák, Breda, Schön, Bielesz, Barac, Kubista.

Branky: 15. Vácha – 90. Breda (pk). Žluté karty: 14. Rudnyckyi (VDF). Rozhodčí: Musil – Blažej, Flimmel.