Úvodní zápas Tipsport ligy skončil remízou

5. ledna 2019

V areálu SC Xaverov v pražských Horních Počernicích se v sobotu ráno rozjel nový ročník Tipsport ligy zápasem Pardubice – Chrudim. Derby druholigových účastníků skončilo remízou 2:2.

Zápas začal pěkně z ostra. Běžela teprve první minuta, v ní pardubický Zukal fauloval, a i když brankář Letáček vystihl směr, Vašulín otevřel z penalty skóre. Začátek poločasu tedy přinesl první gól a jeho samotný závěr pak druhý. To když v první minutě nastavení úvodní půle srovnal Kašiar.

Druhý poločas byl hodně bojovný. O něco aktivnější byli pardubičtí fotbalisté a v 84. minutě je po zásluze dostal do vedení Park. Stav 2:1 ale platil pouhou minutu. Těsně před šestnáctkou se napřáhl Kopecký a za jeho parádní trefou do šibenice se brankář jen ohlédl.

Pardubice – Chrudim 2:2 (1:1)

Branky: 45. Kašiar, 84. Park – 2. Vašulín z penalty, 85. Kopecký.

Pardubice: Letáček – Prosek (46. Kühnel), Kopřiva, Zukal, Čelůstka (75. Březina) – Kovář (46. Solil), Tischler – Mužík (46. Park), Lee (46. Nikodém), Sokol (70. Šafařík) – Kašiar (46. Huf).

Chrudim: Zíma – Řezníček (46. Kesner), Drahoš (46. Krištof), Krčál, Mastík – Sulík, Řezníček, Sixta (46. Šimon), Langr – Vašulín, Ujec (46. Kopecký).