Rozlosování

Skupina A

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
09. 01. 2019 - Středa 10:30 FC Hradec Králové - 1. FK Příbram Xaverov – Horní Počernice 2 - 1
09. 01. 2019 - Středa 13:00 FC Sellier/Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem Xaverov – Horní Počernice 3 - 1
12. 01. 2019 - Sobota 10:30 FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové Xaverov – Horní Počernice 0 - 2
12. 01. 2019 - Sobota 13:00 FC Sellier/Bellot Vlašim - 1. FK Příbram Xaverov – Horní Počernice 1 - 2
15. 01. 2019 - Úterý 10:30 1. FK Příbram - FK Ústí nad Labem Xaverov – Horní Počernice 5 - 2
16. 01. 2019 - Středa 10:30 FC Hradec Králové - FC Sellier/Bellot Vlašim Xaverov – Horní Počernice 1 - 2

Skupina B

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
05. 01. 2019 - Sobota 10:30 FK Pardubice - MFK Chrudim Xaverov – Horní Počernice 2 - 2
08. 01. 2019 - Úterý 10:30 FK Jablonec - FK Pardubice Xaverov – Horní Počernice 0 - 0
10. 01. 2019 - Čtvrtek 10:30 FK Jablonec - FK Varnsdorf Xaverov – Horní Počernice 1 - 0
13. 01. 2019 - Neděle 10:30 FK Pardubice - FK Varnsdorf Xaverov – Horní Počernice 1 - 4
13. 01. 2019 - Neděle 13:00 MFK Chrudim - FK Jablonec Xaverov – Horní Počernice 1 - 3
16. 01. 2019 - Středa 13:00 FK Varnsdorf - MFK Chrudim Xaverov – Horní Počernice 1 - 2

Skupina C

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
06. 01. 2019 - Neděle 13:00 1. SC Znojmo - FC Zbrojovka Brno Brno - Líšeň 2 - 5
09. 01. 2019 - Středa 10:30 FC Zbrojovka Brno - FC MAS Táborsko Brno - Líšeň 1 - 4
12. 01. 2019 - Sobota 10:30 FC Nitra - FC Zbrojovka Brno Brno - Líšeň 1 - 3
12. 01. 2019 - Sobota 13:00 1. SC Znojmo - FC MAS Táborsko Brno - Líšeň 1 - 4
13. 01. 2019 - Neděle 10:30 FC MAS Táborsko - FC Nitra Brno - Líšeň 0 - 1
16. 01. 2019 - Středa 10:30 FC Nitra - 1. SC Znojmo Brno - Líšeň 4 - 4

Skupina D

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
05. 01. 2019 - Sobota 13:00 1. SK Prostějov - 1. FC Tatran Prešov Orlová Lutyně 2 - 1
08. 01. 2019 - Úterý 13:00 1. FC Tatran Prešov - FK Poprad Vranov nad Topl‘ou 3 - 0
08. 01. 2019 - Úterý 13:00 FC Baník Ostrava - 1. SK Prostějov Orlová Lutyně 2 - 0
11. 01. 2019 - Pátek 13:00 FC Baník Ostrava - FK Poprad Orlová Lutyně 3 - 2
12. 01. 2019 - Sobota 10:30 FK Poprad - 1. SK Prostějov Orlová Lutyně 1 - 0
15. 01. 2019 - Úterý 13:00 1. FC Tatran Prešov - FC Baník Ostrava Orlová Lutyně -