Malta Tipsport Cup

2020

parallax slide down

Přehled skupin:

Skupina A

Rozlosování - Skupina A

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
11. 1. 2020 10:30 Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha Xaverov – Horní Počernice -
11. 1. 2020 13:00 1.FK Příbram - FK Jablonec Xaverov – Horní Počernice -
15. 1. 2020 13:00 FK Jablonec - Bohemians Praha 1905 Xaverov – Horní Počernice -
18. 1. 2020 10:30 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram Xaverov – Horní Počernice -
18. 1. 2020 13:00 FK Dukla Praha - FK Jablonec Xaverov – Horní Počernice -
22. 1. 2020 10:30 FK Dukla Praha - 1.FK Příbram Xaverov – Horní Počernice -

Tabulka výsledků - Skupina A

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body

Skupina B

Rozlosování - Skupina B

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
8. 1. 2020 10:30 AC Sparta Praha - FK Varnsdorf Mladá Boleslav -
11. 1. 2020 10:30 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové Mladá Boleslav -
12. 1. 2020 13:00 FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha Mladá Boleslav -
15. 1. 2020 13:00 FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav -
18. 1. 2020 10:30 FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf Mladá Boleslav -
21. 1. 2020 10:30 AC Sparta Praha - FC Hradec Králové Mladá Boleslav -

Tabulka výsledků - Skupina B

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body

Skupina C

Rozlosování - Skupina C

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
15. 1. 2020 13:00 FC Nitra - MFK Skalica Dunajská Streda -
18. 1. 2020 13:00 FC DAC Dunajská Streda - FC Zbrojovka Brno Dunajská Streda -
19. 1. 2020 10:30 FC Nitra - FC Zbrojovka Brno Dunajská Streda -
19. 1. 2020 13:00 MFK Skalica - FC DAC Dunajská Streda Dunajská Streda -
22. 1. 2020 10:30 FC DAC Dunajská Streda - FC Nitra Dunajská Streda -
22. 1. 2020 11:00 FC Zbrojovka Brno - MFK Skalica Dunajská Streda -

Tabulka výsledků - Skupina C

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body

Skupina D

Rozlosování - Skupina D

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
10. 1. 2020 10:30 FC Baník Ostrava - 1.SK Prostějov Baník Ostrava -
10. 1. 2020 13:00 MFK Karviná - FK Pohronie Baník Ostrava -
14. 1. 2020 10:30 MFK Karviná - FC Baník Ostrava Baník Ostrava -
18. 1. 2020 10:30 1.SK Prostějov - MFK Karviná Baník Ostrava -
18. 1. 2020 13:00 FC Baník Ostrava - FK Pohronie Baník Ostrava -
21. 1. 2020 10:30 FK Pohronie - 1.SK Prostějov Baník Ostrava -

Tabulka výsledků - Skupina D

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body