Malta Tipsport Cup

2020

parallax slide down

Přehled skupin:

Skupina A

Rozlosování - Skupina A

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
11. 1. 2020 10:30 Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha Xaverov – Horní Počernice 2 - 1
11. 1. 2020 13:00 1.FK Příbram - FK Jablonec Xaverov – Horní Počernice 3 - 1
15. 1. 2020 13:00 FK Jablonec - Bohemians Praha 1905 Xaverov – Horní Počernice 1 - 0
18. 1. 2020 10:30 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram Xaverov – Horní Počernice 4 - 0
18. 1. 2020 13:00 FK Dukla Praha - FK Jablonec Xaverov – Horní Počernice 2 - 3
22. 1. 2020 10:30 FK Dukla Praha - 1.FK Příbram Xaverov – Horní Počernice 6 - 0

Tabulka výsledků - Skupina A

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 Bohemians Praha 1905 3 2 0 1 6 : 2 6
2 FK Jablonec 3 2 0 1 5 : 5 6
3 FK Dukla Praha 3 1 0 2 9 : 5 3
4 1.FK Příbram 3 1 0 2 3 : 11 3

Skupina B

Rozlosování - Skupina B

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
8. 1. 2020 10:30 AC Sparta Praha B - FK Varnsdorf Mladá Boleslav 1 - 1
11. 1. 2020 10:30 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové Mladá Boleslav 1 - 1
12. 1. 2020 13:00 FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha B Mladá Boleslav 1 - 1
15. 1. 2020 13:00 FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav 0 - 1
18. 1. 2020 10:30 FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf Mladá Boleslav 3 - 1
21. 1. 2020 10:30 AC Sparta Praha B - FC Hradec Králové Mladá Boleslav 0 - 0

Tabulka výsledků - Skupina B

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 FK Mladá Boleslav 3 2 1 0 5 : 2 7
2 AC Sparta Praha B 3 0 3 0 2 : 2 3
3 FC Hradec Králové 3 0 2 1 1 : 2 2
4 FK Varnsdorf 3 0 2 1 3 : 5 2

Skupina C

Rozlosování - Skupina C

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
15. 1. 2020 13:00 FC Nitra - MFK Skalica Dunajská Streda 3 - 3
18. 1. 2020 13:00 FC DAC Dunajská Streda - FC Zbrojovka Brno Dunajská Streda 0 - 5
19. 1. 2020 10:30 FC Nitra - FC Zbrojovka Brno Dunajská Streda 5 - 1
19. 1. 2020 13:00 MFK Skalica - FC DAC Dunajská Streda Dunajská Streda 1 - 0
22. 1. 2020 10:30 FC DAC Dunajská Streda - FC Nitra Dunajská Streda 2 - 1
22. 1. 2020 11:00 FC Zbrojovka Brno - MFK Skalica Dunajská Streda 3 - 1

Tabulka výsledků - Skupina C

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 FC Zbrojovka Brno 3 2 0 1 9 : 6 6
2 FC Nitra 3 1 1 1 9 : 6 4
3 MFK Skalica 3 1 1 1 5 : 6 4
4 FC DAC Dunajská Streda 3 1 0 2 2 : 7 3

Skupina D

Rozlosování - Skupina D

Datum Čas Týmy Místo Výsledek
10. 1. 2020 10:30 FC Baník Ostrava - 1.SK Prostějov Baník Ostrava 2 - 2
10. 1. 2020 13:00 MFK Karviná - FK Pohronie Baník Ostrava 0 - 0
14. 1. 2020 10:30 MFK Karviná - FC Baník Ostrava Baník Ostrava 1 - 1
18. 1. 2020 10:30 1.SK Prostějov - MFK Karviná Baník Ostrava 2 - 3
18. 1. 2020 13:00 FC Baník Ostrava - FK Pohronie Baník Ostrava 4 - 1
21. 1. 2020 11:00 FK Pohronie - 1.SK Prostějov Baník Ostrava 3 - 1

Tabulka výsledků - Skupina D

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 FC Baník Ostrava 3 1 2 0 7 : 4 5
2 MFK Karviná 3 1 2 0 4 : 3 5
3 FK Pohronie 3 1 1 1 4 : 5 4
4 1.SK Prostějov 3 0 1 2 5 : 8 1

Celkově

Rozlosování - Celkově

Datum Čas Týmy Výsledek
8. 1. 2020 10:30 AC Sparta Praha B - FK Varnsdorf 1 - 1
10. 1. 2020 10:30 FC Baník Ostrava - 1.SK Prostějov 2 - 2
10. 1. 2020 13:00 MFK Karviná - FK Pohronie 0 - 0
11. 1. 2020 10:30 Bohemians Praha 1905 - FK Dukla Praha 2 - 1
11. 1. 2020 10:30 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 1 - 1
11. 1. 2020 13:00 1.FK Příbram - FK Jablonec 3 - 1
12. 1. 2020 13:00 FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha B 1 - 1
14. 1. 2020 10:30 MFK Karviná - FC Baník Ostrava 1 - 1
15. 1. 2020 13:00 FK Jablonec - Bohemians Praha 1905 1 - 0
15. 1. 2020 13:00 FC Nitra - MFK Skalica 3 - 3
15. 1. 2020 13:00 FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 0 - 1
18. 1. 2020 10:30 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram 4 - 0
18. 1. 2020 10:30 1.SK Prostějov - MFK Karviná 2 - 3
18. 1. 2020 10:30 FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf 3 - 1
18. 1. 2020 13:00 FC DAC Dunajská Streda - FC Zbrojovka Brno 0 - 5
18. 1. 2020 13:00 FK Dukla Praha - FK Jablonec 2 - 3
18. 1. 2020 13:00 FC Baník Ostrava - FK Pohronie 4 - 1
19. 1. 2020 10:30 FC Nitra - FC Zbrojovka Brno 5 - 1
19. 1. 2020 13:00 MFK Skalica - FC DAC Dunajská Streda 1 - 0
21. 1. 2020 10:30 AC Sparta Praha B - FC Hradec Králové 0 - 0
21. 1. 2020 11:00 FK Pohronie - 1.SK Prostějov 3 - 1
22. 1. 2020 10:30 FC DAC Dunajská Streda - FC Nitra 2 - 1
22. 1. 2020 10:30 FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 6 - 0
22. 1. 2020 11:00 FC Zbrojovka Brno - MFK Skalica 3 - 1

Tabulka výsledků - Celkově

Pořadí Tým Zápasů Výhra Remíza Prohra Skóre Body
1 FK Mladá Boleslav 3 2 1 0 5 : 2 7
2 Bohemians Praha 1905 3 2 0 1 6 : 2 6
3 FC Zbrojovka Brno 3 2 0 1 9 : 6 6
4 FK Jablonec 3 2 0 1 5 : 5 6
5 FC Baník Ostrava 3 1 2 0 7 : 4 5
6 MFK Karviná 3 1 2 0 4 : 3 5
7 FC Nitra 3 1 1 1 9 : 6 4
8 MFK Skalica 3 1 1 1 5 : 6 4
9 FK Pohronie 3 1 1 1 4 : 5 4
10 FK Dukla Praha 3 1 0 2 9 : 5 3
11 AC Sparta Praha B 3 0 3 0 2 : 2 3
12 FC DAC Dunajská Streda 3 1 0 2 2 : 7 3
13 1.FK Příbram 3 1 0 2 3 : 11 3
14 FC Hradec Králové 3 0 2 1 1 : 2 2
15 FK Varnsdorf 3 0 2 1 3 : 5 2
16 1.SK Prostějov 3 0 1 2 5 : 8 1