2020

parallax slide down

Příbram si vyšlápla na Jablonec

11.1.2020 08:47

Zajímavý ligový souboj přineslo druhé utkání xaverovské skupiny Tipsport ligy. Narazil na sebe aktuálně třetí tým tabulky s posledním, šestnáctým, ale prognózy odborníků, sázkařů i fanoušků vzali za své. Příbram si totiž připsala cenné vítězství nad Jabloncem 3:1.

V úvodu zápasu byli aktivnější Středočeši a ti byli také po dvaceti minutách odměněni vedoucím gólem Díla, bývalého jabloneckého hráče. Favoritovi patřil nástup do druhé půle a po prostřídání se prosadil Petrovič. To ale bylo z jablonecké strany vše. Brzy totiž vrátil Příbrami vedení Soldát a čtvrt hodiny před koncem pečetil na konečných 3:1 Sehit, turecká posila, která se tak prosadila hned po půlhodině účinkování v novém dresu. „Udělali jsme chyby, za které jsme byli potrestaní a své šance jsme nevyužili. Nebereme to na lehkou váhu, určitě si to rozebereme,“ řekl po utkání jablonecký kouč Petr Rada.

Příbram – Jablonec 3:1 (1:0)

Branky: 20. Díl, 62. Soldát, 75. Sehit – 56. Petrovič. Rozhodčí: Hocek – Melichar, Myšla.

Příbram, 1. poločas: Kočí – Pazdera, Kleščík, Šimek, Cmiljanovič – Tregler, Yilmaz, Zorvan, Kříž – Díl, Jindráček. 2.poločas: Soukup – Hájek, Kvída, Dramé, Antwi – Nový, Hájek, Soldát, Haljet, Sehit – Jindráček (68. Vokřínek).

Jablonec, 1. poločas: Hrubý – Macháček, Jugas, Plechatý, Peřina – Hübschman – Matoušek, Pilík, Hämäläinen, Pleštil – Doležal. 2. poločas: Hanuš – Holík, Jugas, Štěpánek, Krob – Jovović, Kubista, Breda, Petrović – Chramosta, Velich.