2020

parallax slide down

Třetí remíza 1:1 ve skupině B

12.1.2020 08:47

Třetiligová Sparta Praha B se i v dalším vystoupení v Tipsport lize dokázala vyrovnat silnějšímu soupeři, tentokrát dokonce prvoligovému klubu Mladé Boleslavi. Do vedení se dostali mladí sparťané, ale Středočeši přece jen přidali a srovnali hlavičkou Tatajeva po rohovém kopu. V zápase měly poté oba týmy možnosti, jak skórovat, ale v zakončení byl úvod zimní přípravy přece jen znát. Tomáš Wágner gól sice dal v závěru utkání, ale pomezní rozhodčí viděl sitauci jako postavení mimo hru a branka nemohla být uznána. Ve skupině B je to už třetí zápas, který skončil remízou 1:1. Pro celkové hodnocení v turnaji, kdy se vítězem stane nejlepší tým napříč skupinami, jsou remízy velkou ztrátou. Sparta může získat celkově už jen 5 bodů, což na nejlepší velmi pravděpodobně stačit nebude.

FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha B 1:1 (0:1)

Branky: 69. Tatajev – 27. Patrák. Rozhodčí: Cihlář – Šimáček, Matoušek

Mladá Boleslav – I. poločas: Stejskal – Douděra, Mazuch, Glöckner, Křapka – Tatajev – Hampl, Budínský, Grigoryan – Komličenko, Provazník. II. poločas: Šeda – Pech, Pudil, Glöckner (61. Rudzan), Auer – Tatajev – Fulnek, Hönig, Ewerton – Wágner, Ladra.

AC Sparta Praha B: Kotek – Gabriel, Piško, Hušek, Horák, Vácha, Hucek, Šimáček, Flak, Patrák, Dao.Náhradníci: Benada – Burda, Šnajdr, Červak, Sláma, Traore, Prokopec.