2020

parallax slide down

Ve šlágru kola rozhodl jediný gól

15.1.2020 14:50

Ve šlágru středečního hracího dne Jablonec ukopal těsnou výhru 1:0 z 5. minuty, kdy Záviškovo žákovské váhání s míčem potrestal snadným gólem Chramosta. Zejména ve druhém poločase klokani bojovali o body, ale nakonec ani na remízu nedosáhli. Hodně si v dnešním duelu zachytal brankář Jablonce Hrubý. Na druhé straně spoustu útočných akcí rozvíjel asi nejlepší hráč druhé půle zkušený záložník Kamil Vacek.

FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 1:0 (1:0)

Branky: 5. Chramosta.

Rozhodčí: Ondřej Pechanec – Kamil Hájek, Zdeněk Dobrovolný

FK Jablonec 1. poločas: Hanuš – Jugas, Pilík, Plechatý, Krob, Chramosta, Holík, Pleštil, Jovović, Kubista, Velich. 2. poločas: Hrubý – Považanec, Plechatý, Štěpánek, Breda (67. Holík), Petrović, Hämäläinen, Doležal, Macháček, Matoušek, Peřina. Trenér: Petr Rada.

Bohemians Praha 1905 1. poločas: Valeš – Schumacher, Jindřišek, Hronek, Záviška, Krch ©, Vaníček, Puškáč, Bederka, Ugwu, Novák. 2. poločas: Le Giang – Schumacher, Köstl, Šmíd, Podaný – Nečas, Vacek, Rada, Vodhaněl – Puškáč, Keita. Trenér: Luděk Klusáček.