Novinky

Další novinky

Bohatý víkend v Tipsport lize. Bohemka opět nadělovala, tentokrát v derby

21. 1. 2024

Klokani po sedmigólové výhře nad Vlašimí "řádili" i v dalším duelu s 2. ligou, tentokrát zvítězili 6:0 v malém pražském derby proti Viktorce Žižkov. Po třech zápasech má Bohemka 7 bodů a neskutečné skóre 13:0. Prozatím vede neúplnou tabulku Zimní Tipsport ligy před Zlatými Moravci. Připravit ji o obhajobu loňského triumfu může Sigma Olomouc, která má dvě výhry a zápas s Kroměříží k dobru, také Chrudim, která zatím odehrála jen jeden vítězný zápas, a už jen velmi teoreticky Mladá Boleslav a Pardubice. Ty by ale v posledních duelech musely vyhrát extrémně výrazným rozdílem, aby Bohemians na skóre přeskočily.

Chrudim překvapila Teplice, Brno bez gólu a bez bodů

17. 1. 2024

V odpoledních utkáních středečního programu Tipsport ligy překvapila především Chrudim, která si poradila s favorizovanými Teplicemi 2:1. Pro mladý tým půjde o povzbuzení do přípravy na jarní část 2. fotbalové ligy. Zklamaní zavládlo v Brně. Aspirant na postup do ligy měl určitě jiné představy o výsledku proti Zlatým Moravcům, i když šlo jen o přípravné utkání v rámci Tipsport ligy.

Vlašim i Varnsdorf zažily tvrdý střet s 1. ligou, padlo celkem 11 gólů

17. 1. 2024

Středeční mrazivé dopoledne na Tipsport lize trochu překvapivě přálo střelcům. Mladá Boleslav porazila Varnsdorf 4:0, což se ještě dalo očekávat, ale výhra Bohemians proti Vlašimi 7:0, když poločas skončil pro favorita pouze 1:0, je málo vídaná. Zřejmě se projevilo to, že klokani nasadili do obou poločasů ligové sestavy, zatímco trenér Hyský po změně stran zkoušel některé hráče nové hráče, kteří se s týmem teprve seznamují.